Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

  • Biuro rachunkowe Będzin »

    Biuro rachunkowe Będzin

    Firma Bemar istnieje od 1998 r. - nasze biuro rachunkowe mieści się w Będzinie przy ulicy Wolności 104 w pobliżu takich miast jak Sosnowiec, Czeladź i Dąbrowa Górnicza. W swojej ofercie znaleść można:


    - Obsługę notarialna i prawną
    - Medycyne pracy
    - Kadry i płace
    - Doradztwo podatkowe

    oraz indywidualna strategie finansową.

    Gwarantujemy: pełne ubezpieczenie firmy, bezpłatny odbiór dokumentów od klienta, okres próbny przed podpisaniem umowy o współprace.

    Dla nas najważniejszy jest klient. Zapraszamy do biura rachunkowego Bemar w Będzinie.

    Data dodania: 19 07 2011
  • Księgowa Rzeszów »

    Księgowa Rzeszów

    Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej osób fizycznych i osób prawnych.

    Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu zawodowemu, możemy zapewnić wszystkim swoim klientom prostotę w działaniu i usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie. Prowadzenie księgowości zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw o różnej wielkości i zróżnicowanych formach prawnych.
    W lokalnej prasie ogłaszamy się jako biuro rachunkowe Rzeszów.

    Poprzez profesjonalne usługi które świadczy nasze biuro rachunkowe, nasi klienci mogą zapomnieć o problemach związanych z księgowością, płacami i kadrami i skupić się na działalności swojej firmy.

    W imieniu naszych klientów zajmujemy się współpracą z urzędami skarbowymi i ZUS oraz innymi organami uprawnionymi do kontrolowania firm.

    Odnaleźć nas także można wpisując w wyszukiwarce słowo.

    Data dodania: 11 07 2011
  • Biuro rachunkowe Poznań »

    Biuro rachunkowe Poznań

    Dzisiaj nieustannie gdzieś się spieszymy i gonimy za pieniądzem oraz różnymi sprawami. Aby nie tracić czasu, którego i tak już mamy mało warto prowadzenie księgowości swojej firmy zlecić komuś kto się na tym zna. Biuro rachunkowe TAX z przyjemnością zajmie się Twoimi rozliczeniami księgowymi oraz wszystkimi sprawami związanymi z rachunkowością. Dzięki temu rozwiązani zaoszczędzisz wiele cennego czasu i pieniądze gdyż usługi oferowane przez nasze biuro rachunkowe są konkurecnyjne. Zapraszamy.

    Data dodania: 01 07 2011
  • Madoffice - biuro rachunkowe »

    Madoffice - biuro rachunkowe


    Potrzebujesz profesjonalnego biura rachunkowego, które zatroszczy się o wszystkie sprawy księgowe i kadrowo-płacowe? Zależy Tobie na współpracy z doświadczonym podmiotem, który może się pochwalić licznym gronem zaspokojonych Klientów i doskonałymi opiniami? Zdecyduj się wobec tego na sprawdzenie oferty biura, które przedstawia się na tej stronie www. Specjalizuje się ono w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, niemniej jednak świadczy również usługi dla przedsiębiorców. Przejrzyj materiał zaprezentowany na stronie, a sam poznasz wszystkie detale oferty. By dowiedzieć się czegoś na temat kosztów połączonych z proponowanymi usługami, już dzisiaj zdecyduj się na bezpośredni kontakt z firmą i przedstawienie swoich oczekiwań jej pracobiorcom. Możesz być jednakże spokojny o swoje zadowolenie z warunków współpracy, jakie zostaną Ci zaprezentowane.

    Data dodania: 13 10 2014
  • Księgowość Kielce »

    Księgowość Kielce

    Potrzebujesz porady z zakresu księgowości i rachunkowości? Nie masz czasu na prowadzenie księgowości swojej firmy i poszukujesz biura rachunkowego? Skorzystaj z oferty biura rachunkowego Delta.Biuro rachunkowe Delta specjalizuje się w usługach księgowych i rachunkowych, ale w ich ofercie możesz znaleźć również szkolenia i służbę BHP.

    Data dodania: 05 03 2013
  • Biuro księgowe - Wrocław »

    Biuro księgowe - Wrocław

    Prowadzisz własną aktywność gospodarczą i wyszukujesz właśnie doświadczonego biura rachunkowego, z którym zdołałbyś nawiązać współpracę? Zdecyduj się na przejrzenie oferty zaprezentowanej w tym serwisie internetowym, bowiem bardzo możliwe jest to, że spotka się ona z Twoim zainteresowaniem. Zakres świadczonych usług jest w rzeczywistości szeroki, a proponowane warunki współpracy zaliczyć należy do de facto konkurencyjnych, zatem nie musisz się niepotrzebnie obawiać. Przejrzyj zawartość firmowej witryny podmiotu, a następnie postanów o bezpośrednim kontakcie z pracownikiem biura. Po przedstawieniu swoich oczekiwań będziesz mógł poznać detale dotyczące czekających Cię kosztów. Nie musisz się jednak niepotrzebnie bać o ich wysokość, albowiem oferta ta jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

    Data dodania: 12 10 2014
  • Usługi księgowe Kielce »

    Usługi księgowe Kielce

    Prowadzisz przedsiębiorstwo i nie radzisz sobie z księgowością i rachunkowością? Szukasz biura rachunkowego, które w profesjonalny i niedrogi sposób zrobi to za Ciebie? Sprawdź aktualną ofertę biuro rachunkowego Bilans-servis. Biuro rachunkowe Bilans-servis oprócz usług księgowych i rachunkowych oferuje również audyt i porady doradcy podatkowego.

    Data dodania: 05 03 2013
  • RRBuiro.pl - biuro rachunkowe Żary »

    RRBuiro.pl - biuro rachunkowe Żary

    Jeżeli już szukają Państwo profesjonalistów w dziedzinie rachunkowości jak też finansów to trafili Państwo doskonale. Biuro rachunkowe Renata Rudziewicz kreuje usługi w zakresie: rozliczeń z urzędami skarbowymi, rozliczeń z ZUS (przekazywanie dokumentacji drogą elektroniczną), prowadzenie dokumentacji jak też urządzeń rachunkowych jak też podatkowych (prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ewidencji VAT innych) odwołań od decyzji organów skarbowych. Nasze biuro księgowe Żary operuje od ponad 15 lat. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.

    Data dodania: 30 05 2011
  • Biuro rachunkowe Chorzów »

    Biuro rachunkowe Chorzów

    Biuro podatkowe w gminie Chorzów, stworzone prze grupę kompetentnych księgowych. Kancelaria wyspecjalizowało się w takich funkcjach jak np. ryczałt ewidencjonowany, a uzyskane wykształcenie gwarantuje Państwu kompetencję w wypełnieniu przez nas księgowości.

    Biuro księgowe w Chorzowie działa od 5 lat oraz równocześnie nieprzerwanie poszerzamy biegłość naszych pracowników. Zleć rachunkowość naszemu teamowi księgowych, a Wasza firma skorzysta na tym w długim terminie.

    Biuro rachunkowe Chorzów
    Biuro Usług Księgowo - Finansowych DEKRET Sp. z o.o.
    ul. Racławicka 20
    41-506 Chorzów

    kom. 697 544 722
    tel./fax. (32) 246 43 04
    dekret@bukfdekret.pl

    Data dodania: 17 07 2011
  • Biuro rachunkowe - Warszawa »

    Biuro rachunkowe - Warszawa

    Od czasu powstania firmy KD Capital Partners Sp. z o. o. specjalizujemy się w outsourcingu obsługi księgowej, przejmując za jednym zamachem całą odpowiedzialność za księgowość instytucji. LionsOffice posiada zarówno wieloletnie doświadczenie jak i dużą liczba referencji zdobytych dzięki realizacji projektów księgowości dla wielu znanych i lubionych korporacji z rozlicznych branż, np: handlowej, usługowej, budowlanej czy choćby transportowej. Co proponuje nasze biuro rachunkowe LionsOffice? najtańszą księgowość w Warszawie. kompetentną obsługę kancelarii prawnej z Warszawy asystę w temacie rejestracji spółki zoo a jeżeli będzie taka potrzeba posiadamy także gotowe do działania spółki zoo na sprzedaż. Niezmiernie zapraszamy do zaznajomienia się z informacjami oraz przygotowaną ofertą zawartą na naszej stronie firmowej.

    Data dodania: 08 08 2014
  • Biuro Rachunkowe NETAX - Katarzyna Dubicka »

    Biuro Rachunkowe NETAX - Katarzyna Dubicka

    Nasza biuro rachunkowo księgowe mieści się w Warszawie przy ulicy Jeździeckiej 20 lok. 332. Oferta skierowana jest głównie do firm, przedsiębiorstw i osób fizycznych mieszkających i prowadzących swoją działalność w Warszawie lub okolicach Warszawy jednak jest możliwość współpracy z firmami, os. fizycznych z poza aglomeracji w formie online. Zapraszam Katarzyna Dubicka

    Data dodania: 23 09 2015
  • Biuro Rachunkowe w Krakowie »

    Biuro Rachunkowe w Krakowie

    Biurooferuje usługi doradztwa gospodarczego, doradztwa rachunkowo-fiansowego i przede wszystkicm kompleksowej obsługi księgowej. W swoich działaniach szukamy najdogodniejszych rozwiązań i możliwości, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo. Zapraszamy do współpracy
    Biuro rachunkowe L-Beneficio ma swoją siedzibę w centrum Krakowa przy Alejach Słowackiego 17a, pokój 408.

    Data dodania: 28 08 2015
  • Biuro Poltax Toruń »

    Biuro Poltax Toruń

    Rachunkowość wypełnia niebagatelną rolę w każdej działalności gospodarczej. Rozliczenia pieniężne powiązane z podatkami, składkami na rzecz organów Państwa i z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa często dostarczają Państwu wielu problemów. Zawiłe przepisy prawne utrudniają Państwa zobowiązania. Nasze biuro rachunkowe kompetentnie świadczy usługi dotyczące obsługę księgową.
    Z pełnym oddaniem zajmujemy się pracą związaną z outsourcingiem usług księgowych, kadrowo – płacowym, konsultingiem prawno – podatkowym, kompletowanie dokumentacji i analizą dokumentów pod kątem formalnym. Do naszych zadań należy w szczególności : przygotowanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, analizy finansowej, list płac, poświadczeń o zarobkach, interpretacji podatkowych, prowadzenie ewidencją kadrową i urlopową, a także przedstawicielstwo Klienta przed jednostkami państwowymi.

    Data dodania: 27 02 2016